Co říkají klienti

 

 

 

 

 

 

 

 

Dle toho, co jsem doposud při sezeních poznala, mohu říci, že metoda Somatic Experiencing stimuluje mou vlastní schopnost dávat svůj život do rovnováhy a působí na mnoha rovinách. Po několik sezení jsem se seznamovala s metodou a s terapeutkou a velmi brzy si mé tělo zvyklo na to, že se okamžitě může zharmonizovat, už jen třeba tím, že se k němu přivede pozornost tímto netradičním způsobem. Do harmonie se tak dostává nejen mé tělo, ale harmonizuje se mi i můj vnitřní pocit a naladění. Tudíž mě SE u Míši vždy velmi uklidní a pomůže mi uvědomit si, co mi dělá v té chvíli dobře. Je to pokaždé něco jiného, ale vždy něco velmi snadného. To, co se při SE děje, nelze jednoduše popsat, přestože proces, kterým si člověk při něm prochází, se naopak děje velmi jednoduše a Míša jím člověka provádí s velkou elegancí a lehkostí. Po každém sezení mě zaplaví dávka mého vlastního vnitřního klidu, se kterým se vždy spojím.

Eva HlinkováLektorka a tlumočnice

Míša vytváří bezpečné prostředí, ve kterém se mohu ponořit do svého vnitřního světa. Pomáhá mi objevovat, jak funguje můj nervový systém. Nepopsatelnému tělesnému prožitku z terapie dokáže dát smysl, zorientovat mě v tom, co se děje. Začínáme u příjemných pocitů a od nich se postupně dostáváme ke strachu a nejistotě, které při terapii i fyzicky cítím v těle. Citlivě se jich dotkneme a opět se vrátíme zpět k příjemnému a tím nastává proces léčení. Po terapii cítím, jak mám dlouhodobě více energie, lepší náladu a dokážu s větším klidem a jistotou zvládat pro mě dříve náročné situace v osobním i pracovním životě.

Lukáš KučeraLektor, poradce a facilitátor

Kdo další metodu vyzkoušel? 

Jakub Fišer
Jakub Fišer
Project Manager at Tempo Consulting
Jana Martinská
Jana Martinská
Branch Manager at SkylogistiX
David Váchal
David Váchal
IT specialist

Setkání s Míšou bylo velmi přínosné. Nikdy předtím jsem na podobném sezení nebyla. Dostala jsem se ale do těžké životní situace, dost jsem se trápila a nevěděla jsem, jak z toho ven. S Míšou jsme se sešly u mě doma, tedy prostředí mně blízkém. Zpočátku jsem byla nervózní, nevěděla jsem, co mě čeká, jak bude vše probíhat. Nervozita ale brzy opadla a celé sezení probíhalo velmi poklidně, přirozeně. Cítila jsem se po něm sebevědomější a nebála jsem se začít řešit své problémy.

Martina LegnerováZubní lékařka

Sezení s Míšou bylo jako ladný elegantní tanec. Vedla mě s lehkostí a jistotou zkušeného tanečního partnera, a bylo pro mě úplně přirozené a snadné s důvěrou následovat její vedení. S lehkostí, jemností a citlivostí šla ale ruku v ruce i hloubka - nikdy by mě nenapadlo, že během prvního sezení nahlédnu tak hluboko a odloupne se jedna z nejdůležitějších vrstev mých vnitřních vzorců. Po sezení jsem se cítila v jemnosti a citlivosti spojená se sebou, svou vnitřní silou a vedením. Děkuji.

Petra PejchalováTerapeutka konstelací, tlumočnice a překladatelka